SAFEBIKE S.C.
Paniowicka 1/5
54-107 Wrocław
NIP 8943130967
www.garazrowerowy.pl


Od 2013r projektujemy, produkujemy i montujemy garaże rowerowe indywidualne i wielostanowiskowe oraz wiaty rowerowe.

Inwestycje realizujemy w charakterze głównego wykonawcy we współpracy z zakładem mechanicznym specjalizującym się w montażu i modernizacji konstrukcji stalowych oraz z grupą wykwalifikowanych osób w zawodzie m.in.: ślusarz - spawacz, ślusarz - mechanik, montażysta, tokarz - frezer, murarz. Posiadamy kompletne zaplecze montażowe pozwalające na sprawną i efektywną pracę na każdym etapie produkcji. Nawiązaliśmy również współpracę z doświadczonym biurem projektowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjmować zlecenia i realizować je jeszcze bardziej kompleksowo. Praktycznie od A do Z, od wizji Klienta do gotowej instalacji. Obecnie wykonujemy zadania inwestycyjne na terenie Polski. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym klientom
  • profesjonalne rozwiązania
  • doradztwo w sferze doboru odpowiedniego produktu oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta
  • efektywną i terminową realizację inwestycji
  • wysoką jakość usług
  • konkurencyjne ceny
Skąd pomysł?

Misją naszej firmy jest popularyzacja użytkowania rowerów w codziennym życiu, zarówno jako sprzętu rekreacyjnego jak i wykorzystywania go na przykład do dojazdów do pracy czy na uczelnię. Rower zdobywa w Polsce coraz szerszą grupę zwolenników. W kampanie promujące rower jako alternatywny środek transportu zaangażowane są nie tylko organizacje pro-ekologiczne czy organizacje propagujące zdrowy styl życia. Przyczyniają się do tego także władze miast. Wprowadzane coraz częściej ograniczenia w ruchu samochodowym w centrach miast, przy jednoczesnych brakach w infrastrukturze transportu zbiorowego sprawiają, że rower wciąż zyskuje większą popularność jako zdrowszy, ekologiczny i niejednokrotnie szybszy i wygodniejszy środek codziennego transportu.

Największą bolączką wszystkich rowerzystów i czynnikiem powstrzymującym ludzi przed używaniem roweru codziennym życiu jest brak miejsc postojowych. Pozostawianie rowerów na ulicach, przed sklepami, kinami, centrami handlowymi, przypiętych do latarni czy znaków drogowych nie jest bezpieczne. Podobnie jest na terenach osiedli mieszkaniowych, gdzie piwnice czy klatki nie są wystarczająco bezpieczne, a przechowywanie roweru w mieszkaniu bądź na balkonie nie jest rozwiązaniem do końca funkcjonalnym. Wiąże się ono przecież z dodatkowymi konsekwencjami w postaci ograniczenia dowolności aranżacji mieszkania czy konieczności wydzielenia i przygotowania miejsca na rower oraz częstszego sprzątania.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw tym niedogodnościom. Zadaliśmy sobie pytanie: 'Dlaczego nie trzymać roweru w specjalnie do tego celu przystosowanym garażu rowerowym?'. Tak powstał garaż rowerowy SECURITY BIKE.